Jaroslav Píša Troski - Konvolut 4 prací

Kresby, od 48x39 cm do 72x51 cm. Signovány Jára Píša Troski 72. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1951 – 2000

88473. Konvolut 4 prací
Dražba ukončena:15.01.2023 20:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč