Jaroslav Peregrin Kloc - Žně

Olej na kartonu, 35x47 cm. Signováno vpravo dole J. Kloc. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1894 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

305632. Žně
Dražba ukončena:23.07.2020 20:01:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 23.07.2020 19:56:16 2663