Jaroslav Peregrin Kloc - Zima na vsi

Olej na kartonu, 35x46 cm. Signováno vpravo dole J. Kloc 1944. Nerámováno.

o autorovi: 1894 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

307512. Zima na vsi
Dražba ukončena:06.02.2021 20:16:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč