Jaroslav Paur - U rybníka

Tempera, 25x33 cm. Signováno vpravo dole J. Paur. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1918-1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

22865. U rybníka
Dražba ukončena:27.09.2018 22:57:32
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč