Jaroslav Paur - Setkání

Olej na plátně, 40x57 cm. Signováno vpravo dole Paur 80. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena rodinou autora.

o autorovi: 1918-1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

35469. Setkání
Dražba ukončena:26.09.2019 22:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč