Jaroslav Paur - Květina ve váze

Olej na plátně fixováném na kartonu, 50x35 cm. Signováno vpravo dole J. Paur. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1918-1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
79130. Květina ve váze
Dražba ukončena:30.06.2022 22:12:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč