Jaroslav Paur - Krajina

Kombinovaná technika, 49x65 cm. Signováno vpravo dole J. Paur. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Papír zvlněn.

o autorovi: 1918-1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

45141. Krajina
Dražba ukončena:27.05.2020 20:41:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč