Jaroslav Paur - Dáma v lóži

Olej na plátně, 56x44 cm. Signováno vpravo dole Jarosl. Paur 41. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena rodinou autora a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1918-1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

52801. Dáma v lóži
Dražba ukončena:25.11.2020 20:55:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč