Olej na plátně, 73x97 cm. Signováno vpravo dole J. Paur 81. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena rodinou autora a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.
o autorovi: 1918-1987
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.