Jaroslav Paur

52867. Černé město

popis: Olej na plátně, 73x97 cm. Signováno vpravo dole J. Paur 81. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena rodinou autora a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1918-1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

dražba ukončena: 25.11.2020 21:52:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 85 000 Kč