Jaroslav Paur - Město

Olej na plátně, 41x58 cm, signováno vpravo dole, datováno 1974, rám.

Pozn.: Přiložena Smlouva o prodeji výtvarného díla z roku 1975, prodejní cena činila 4.500,- Kčs.

1419. Město
Dražba ukončena:24.09.2014 21:28:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč