Jaroslav Papoušek - Lesík v časném ránu

Olej na sololitu, 18x18 cm. Signováno vlevo dole Papoušek. Rámováno.

Nejdelší strana: 32 cm

o autorovi: 1929 – 1995
Sochař, karikaturista, spisovatel, scenárista, režisér. Studoval na Státní grafické škole v Praze a na AVU u J. Loudy a K. Pokorného. Byl režisérem Filmového studia Barrandov, členem tvůrčí skupiny Spektrum. Věnoval se i sochařské tvorbě, kresbě a malbě. Jako scenárista spolupracoval s Milošem Formanem, natočil trilogii o rodině Homolkových.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

92185. Lesík v časném ránu
Dražba ukončena:19.03.2023 21:16:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč