Jaroslav Panuška

46277. Zimní krajina

popis: Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Panuška. Rám, sklo.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

dražba ukončena: 24.06.2020 20:56:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 75 000 Kč