Jaroslav Panuška - Zima v horách

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vlevo dole Panuška, rám, zaskleno.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

14972. Zima v horách
Dražba ukončena:30.11.2017 21:33:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 500 Kč