Jaroslav Panuška - Zima na samotě

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Panuška. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
81055. Zima na samotě
Dražba ukončena:27.07.2022 20:29:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:37 000 Kč