Olej na plátně. 61x76 cm. Signováno vlevo dole Panuška. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1872 - 1958
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč