Jaroslav Panuška - Výhled do kraje

Olej na kartonu, 40x44 cm. Signováno vpravo dole Panuška. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
89593. Výhled do kraje
Dražba ukončena:22.02.2023 21:14:49
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč