Jaroslav Panuška - Ve vysoké trávě

Kombinovaná technika, 11x15 cm. Signováno vlevo dole Panuška. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
72966. Ve vysoké trávě
Dražba ukončena:24.02.2022 20:31:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč