Jaroslav Panuška - Ve stráni

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Panuška. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

vydraženo top posouzeno znalcem
82377. Ve stráni
Dražba ukončena:31.08.2022 20:41:24
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:27 000 Kč