Jaroslav Panuška - Václavky

Olej na kartonu. 36x51cm. Signováno vpravo nahoře Panuška. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

42168. Václavky
Dražba ukončena:25.03.2020 19:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč