Jaroslav Panuška - V zahradě

Akvarel, 16x22 cm. Signováno vpravo dole Panuška. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Rodina současného majitele získala dílo přímo od autora.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

67334. V zahradě
Dražba ukončena:28.10.2021 20:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč