Jaroslav Panuška

67334. V zahradě

popis: Akvarel, 16x22 cm. Signováno vpravo dole Panuška. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Rodina současného majitele získala dílo přímo od autora.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

dražba ukončena: 28.10.2021 20:57:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 16 000 Kč