Jaroslav Panuška - U rybníka

Olej na plátně fixováném na kartonu, 27x36 cm. Signováno vpravo dole Panuška. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
83864. U rybníka
Dražba ukončena:28.09.2022 22:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:45 000 Kč