Jaroslav Panuška - Tání

Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vpravo dole Panuška. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

53727. Tání
Dražba ukončena:17.12.2020 21:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:29 000 Kč