Jaroslav Panuška - Starý mlýn

Kombinovaná technika, 66x83 cm. Signováno vlevo dole Panuška. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

62529. Starý mlýn
Dražba ukončena:29.07.2021 19:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:32 000 Kč