Jaroslav Panuška - Samota v zimě

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x68 cm. Signováno vlevo dole Panuška. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

49433. Samota v zimě
Dražba ukončena:01.10.2020 21:37:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč