Jaroslav Panuška - Řepara

Kresba, 14x19 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám a papír mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

20275. Řepara
Dražba ukončena:30.05.2018 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 29.05.2018 0:07:54 3398
500 Kč 24.05.2018 10:47:23 2812