Jaroslav Panuška - Pohled na vesnici

Olej na kartonu, 25x28 cm. Signováno vpravo dole Panuška. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 33 cm

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
75862. Pohled na vesnici
Dražba ukončena:27.04.2022 22:27:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč