Jaroslav Panuška - Pohled na kraj lesa

Olej na sololitu, 25x32 cm. Signováno vlevo dole Panuška. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

51694. Pohled na kraj lesa
Dražba ukončena:28.10.2020 21:15:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč