Jaroslav Panuška - Pohled do krajiny

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Panuška. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

60098. Pohled do krajiny
Dražba ukončena:27.05.2021 21:34:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:22 000 Kč