Jaroslav Panuška - Pohled do kraje

Akvarel, 22x30 cm. Signováno vlevo dole Panuška. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 36 cm

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
86377. Pohled do kraje
Dražba ukončena:30.11.2022 22:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč