Jaroslav Panuška - Pod "Mužským"

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kombinovaná technika, 19x15 cm, signováno vpravo dole Panuška 1912, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1872 - 1958
Narodil se v Hořovicích. Na pražské AVU studoval nejprve u prof. Pirnera, později krajinomalbu u prof. Mařáka. Několikrát pobýval u otce, geometra na Balkáně. Cestoval do Benátek, Drážďan a Mnichova. Byl malířem krajin a fantastických a strašidelných pohádkových výjevů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

vydraženo
13566. Pod "Mužským"
Dražba ukončena:25.10.2017 20:44:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
11 000 Kč 25.10.2017 20:39:24 110
10 000 Kč 25.10.2017 20:38:27 505
9 500 Kč 25.10.2017 20:35:00 110
9 000 Kč 25.10.2017 20:33:46 505
8 500 Kč 25.10.2017 20:26:38 110
8 000 Kč 25.10.2017 20:24:22 2105
7 500 Kč 25.10.2017 19:53:42 110
7 000 Kč limit (25.10.2017 19:53:07) 2105
6 500 Kč 25.10.2017 19:53:08 110
6 000 Kč limit (25.10.2017 18:14:10) 2105
5 500 Kč 25.10.2017 15:01:06 866
5 000 Kč limit (25.10.2017 14:52:53) 2105
5 000 Kč limit (25.10.2017 14:52:54) 545
2 600 Kč limit (25.10.2017 7:46:31) 2105
2 500 Kč 25.10.2017 7:46:32 505
2 400 Kč limit (24.10.2017 21:17:47) 2105
2 300 Kč 24.10.2017 21:17:48 67
2 200 Kč limit (24.10.2017 21:17:38) 2105
2 100 Kč 24.10.2017 21:17:39 67
2 000 Kč limit (24.10.2017 21:17:31) 2105
1 900 Kč 24.10.2017 21:17:32 67
1 800 Kč limit (24.10.2017 21:17:24) 2105
1 700 Kč 24.10.2017 21:17:25 67
1 600 Kč limit (23.10.2017 17:32:07) 2105
1 500 Kč 18.10.2017 22:57:19 741
1 400 Kč 01.10.2017 0:02:44 505
1 300 Kč 29.09.2017 18:08:23 1831
1 200 Kč 27.09.2017 20:59:37 2973
1 100 Kč 23.09.2017 23:11:30 238
1 000 Kč 22.09.2017 23:50:54 61