Jaroslav Panuška - O žních

Olej na kartonu, 37X54 cm. Signováno vlevo dole Panuška. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

posouzeno znalcem
114118. O žních
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:24.04.2024 20:36:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 300 Kč