Jaroslav Panuška - Na kraji lesa

Olej na kartonu, 25x32 cm, signováno vlevo dole Panuška, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

17419. Na kraji lesa
Dražba ukončena:29.03.2018 18:40:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč