Jaroslav Panuška - Muchomůrky

Olej na kartonu, 36x51 cm. Signováno vlevo dole Panuška. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
107009. Muchomůrky
Dražba ukončena:13.12.2023 21:49:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč