Jaroslav Panuška - Mokřiny

Olej na papíře fixovaném na kartonu, 32x41 cm. Signováno vpravo dole Panuška. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

68962. Mokřiny
Dražba ukončena:25.11.2021 22:44:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:30 000 Kč