Jaroslav Panuška - Litická brána v Plzni v 17. století

Kombinovaná technika, 19x25 cm, signováno vlevo dole Panuška 1912, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

13565. Litická brána v Plzni v 17. století
Dražba ukončena:25.10.2017 20:34:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč