Jaroslav Panuška - Letní noc

Kniha, 31x25 cm.

Pozn.: 2 barevné litografie 22,5x16,5 cm a barevné a čb zinkografie maloval Jaroslav Panuška. Napsal Václav Říha. Vydal B.Kočí, Praha, r. 1905. Velmi mírně poškozený přebal v rohu.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

118717. Letní noc
Dražba ukončena:30.06.2024 20:21:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč