Jaroslav Panuška - Letní noc

Kniha, 31x25 cm.

Pozn.: 2 barevné litografie 22,5x16,5 cm a barevné a čb zinkografie maloval Jaroslav Panuška. Napsal Václav Říha. Vydal B.Kočí, Praha, r. 1905. Mírně poškozeno.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

11095. Letní noc
Dražba ukončena:14.06.2017 19:29:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč