Jaroslav Panuška - Letní krajina

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Panuška. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba v místě mírně poškozena.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

60001. Letní krajina
Dražba ukončena:27.05.2021 19:57:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:22 000 Kč