Jaroslav Panuška - Letní krajina

Olej na kartonu, 23x31 cm. Signováno vlevo dole Panuška. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

43901. Letní krajina
Dražba ukončena:30.04.2020 20:06:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:31 000 Kč