Jaroslav Panuška - Letní krajina

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole Panuška, rám, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

13868. Letní krajina
Dražba ukončena:26.10.2017 21:15:04
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:18 000 Kč