Jaroslav Panuška - Letní krajina

Olej na kartonu, 24x36 cm. Signováno vpravo dole Panuška. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Karton mírně zvlněn.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
85203. Letní krajina
Dražba ukončena:27.10.2022 21:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč