Jaroslav Panuška - Krajina s chalupou

Akvarel na papíře, 30x27 cm. Signováno vpravo dole Panuška. Vlevo dole pečeť. Nerámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

22096. Krajina s chalupou
Dražba ukončena:20.09.2018 20:46:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 300 Kč