Jaroslav Panuška - Krajina

Nejdelší strana: 44 cm

Olej na překližce 35x44 cm. Signováno vpravo dole Panuška. Rámováno.

Pozn.: Vzadu přípis. Rám poškozen. Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
74270. Krajina
Dražba ukončena:30.03.2022 21:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč