Jaroslav Panuška - Koza na slámě

Olej na kartonu, 50x48 cm. Signováno vpravo dole Panuška. Rám, sklo.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

33830. Koza na slámě
Dražba ukončena:26.06.2019 21:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč