Jaroslav Panuška - Koňkovice

Kombinovaná technika, 15x21 cm. Signováno vpravo dole Panuška. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Rodina současného majitele získala dílo přímo od autora.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

69985. Koňkovice
Dražba ukončena:15.12.2021 22:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč