Jaroslav Panuška - Jaro

Olej na dřevě, 22x32 cm. Signováno vpravo dole Panuška. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
75986. Jaro
Dražba ukončena:28.04.2022 21:21:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč