Jaroslav Panuška - připsáno - Hřiby

Olej na kartonu, 23x25 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Jaroslav Panuška - připsáno
29640. Hřiby
Dražba ukončena:27.03.2019 21:26:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 24.03.2019 11:11:09 5179