Jaroslav Panuška - Houbařské zátiší

Olej na kartonu, 24x35 cm. Signováno vpravo dole Panuška. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
83763. Houbařské zátiší
Dražba ukončena:28.09.2022 21:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč