Jaroslav Panuška - Dračí hrádek

Olej na kartonu,30x40 cm. Signováno vlevo dole Panuška. Rám.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

38274. Dračí hrádek
Dražba ukončena:28.11.2019 22:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč