Jaroslav Panuška - Chalupy na stráni - Cikoř

Kombinovaná technika, 23x33 cm. Signováno vpravo dole Panuška 97. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
81205. Chalupy na stráni - Cikoř
Dražba ukončena:27.07.2022 22:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč